Klima uređaj za sandučar
Predstavljanje proizvoda
Klima uređaj za kamione samostalan je od originalnog klima uređaja za kamione. Napaja se baterijom, spaja se izravno na bateriju kamiona i radi na struju baterije.
Možda se pitate koliko dugo izmjenična jedinica može raditi i može li se baterija isprazniti i ne može ponovno pokrenuti motor?
Prvo, koliko dugo ac može raditi ovisi o kapacitetu baterije, na primjer, za sustav od 24 V, baterija je 180 Ah, naš ac može trajati oko 9 sati.
Drugo, naš klima uređaj za kamione ima zaštitu od niskog napona, automatski će prestati raditi kada je napon baterije nizak.
S ovimelektrični kamion klima uređaj, vozači mogu uživati u hladnom zraku dok kamion radi i parkira se, kad god baterija ima snage, klima uređaj radi.

Značajke i prednosti proizvoda
Dvostruka metoda montaže, ovaj klima uređaj za kamione s podijeljenom kutijom može se postaviti na krov i na stražnju stranu kako bi zadovoljio različite zahtjeve kupaca i različite situacije s kamionima.


Parametri proizvoda
| ime proizvoda | Klima uređaj za sandučar |
| Marka | JUKOOL |
| Model br. | FT-TAC-PV01/02 |
| napon | DC12V/24V |
| Vlast | 750W/850W |
| Trenutno | 70A/40A |
| Rashladno sredstvo | R134a/600g |
| Kapacitet hlađenja | 6000-9000BTU |
| Težina | 30 kg |
| Prostor za hlađenje | 6-8m² maks |
Dimenzije proizvoda i pojedinosti


Upravljačka ploča koristi digitalni i LCD zaslon kao opcije, može prikazati temperaturu, način hlađenja, brzinu protoka zraka i tako dalje. Ima jednostavnu kontrolu, jasne i lako uočljive prednosti.

Prijave

profil tvrtke

Povratne informacije klijenata

Pakiranje i otprema
Pitanja


Popularni tagovi: sandučar klima uređaj, Kina, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na zalihama, proizvedeno u Kini
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit
















