
Klima uređaj za kamione
Uvod u proizvodnju
Povećanjem broja kamiona udaljenost prijevoza postaje sve duža, gužve na cestama, vrijeme odmora u servisu i čekanje robe u tovarnom skladištu se povećavaju. Električni parkirni klima-uređaj koji je štedljiviji također je postao neophodan na kamionu.
S pojavom više profesionalnih proizvođača klima uređaja za parkiranje kamiona posljednjih godina, namjenski električni klima uređaji postupno su postali popularni. Ova vrsta električnog klima uređaja uglavnom ima oblik stražnjeg i gornjeg dijela, posebno gornji dizajn zauzima samo poziciju krovnog otvora, a njegov kompresor, hladnjak i izlaz zraka integrirani su zajedno, a stupanj integracije je posebno visok.
Upotreba komponenti na razini vozila, zaštita od niskog napona, pametne dimenzije i prednosti brzog hlađenja čine ovaj klima uređaj za kamione danas sve popularnijim.

Glavni parametri (specifikacija)
| ime proizvoda | Klima uređaj za kamione |
| Marka | JUKOOL |
| Model br. | FT-TAC-PI04 |
| Kapacitet hlađenja | 6000-9000btu |
| Grijanje | PTC (opcionalno) |
| Vlast | 600-850W |
| napon | 12V/24V/48/72V/96V |
| Dimenzija | 720*666*180 mm |
| Težina | 25 kg |
Značajka proizvoda
Pojedinosti o proizvodu i prednosti
Dimenzije proizvoda i pojedinosti o paketu
* Kompletan paket uključuje izmjeničnu jedinicu, vodootpornu brtvenu gumu, daljinski upravljač, nosač za pričvršćivanje, ožičenje i cijevi i pribor.
Aplikacije i instalacija
Ostali klima uređaj marke JUKOOL
Kvaliteta proizvoda i profil tvrtke
Pakiranje i otprema
Popularni tagovi: klima uređaj za prijevoz kamiona, Kina, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na zalihama, proizvedeno u Kini
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit
























