AC jedinica za kamper kamione
Predstavljanje proizvoda
Kamioni za kampiranje postali su sve popularniji tijekom godina kako sve više ljudi otkriva radosti istraživanja prirode. No, kampiranje tijekom ljetnih mjeseci može biti posebno izazovno, pogotovo ako nemate pristup pouzdanom izvoru klima uređaja. Srećom, jedinice za klimatizaciju kampera za kamione dizajnirane su da pruže savršeno rješenje za hlađenje, bez obzira na to gdje odlučite parkirati svoje vozilo.

Značajke i prednosti proizvoda


Parametri proizvoda
| ime proizvoda | Električni AC za kamione |
| Marka | JUKOOL |
| Model br. | FT-TAC-PV01/02 |
| napon | DC12V/24V |
| Vlast | 750W/850W |
| Trenutno | 70A/40A |
| Rashladno sredstvo | R134a/600g |
| Kapacitet hlađenja | 6000-9000BTU |
| Težina | 30 kg |
| Prostor za hlađenje | 6-8m² maks |
Dimenzije proizvoda i pojedinosti
Ova jedinica za izmjeničnu struju u kamperu za kamione ima pametnu dimenziju, ne zauzima previše kabine kamiona unutar i izvan prostora.




Prijave
Ova izmjenična jedinica za kamper za kamione može se koristiti bilo gdje s malim prostorom i može osigurati istosmjernu struju, ova se izmjenična struja može koristiti. i osigurati hladan zrak.

Recenzije klijenata
Dugogodišnje iskustvo omogućuje nam bolje razumijevanje potreba kupaca, a tržište ga je dobro prihvatilo.

profil tvrtke


Pakiranje i otprema
Pitanja


Popularni tagovi: AC jedinica za kamper za kamione, Kina, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, jeftino, niska cijena, na prodaju, na zalihama, proizvedeno u Kini
Mogli biste i voljeti
Pošaljite upit
















